Sedacia súprava BERGAMO

Sedacia súprava BERGAMO
Kolekcia:
Krajina pôvodu: EU
Dostupnosť: dostupné 6-8 týždňov
Nadčasový design tejto sedacej súpravy nenechá nikoho na pochybách. Jedná sa naozaj luxusný kus nábytku do Vášho interiéru. . Elegantne riešená kostra na kovových nožičkách pôsobí odľahčene a priestorovo čisto aj vďaka prepracovanej zadnej časti. Vyššie opierky chrbta v kombinácii so vzdušným spodkom dodávajú výnimočný vzhľad. Sedáky a chrbtové opierky sú plnené zmesou peria a polyuretánovej drte. Sedacia súprava je vyobrazená v látkovom prevedení.

BERGAMO CENA OD 1290,00 €

Už na prvý pohľad vidieť, že sa jedná o výnimočnú sedaciu súpravu. Nemecký design sa tu spája  s talianskym komfortom vysokoelastických pien. Elegantne riešená kostra na kovovýchnožičkách pôsobí odľahčene a  priestorovo čisto aj vďaka prepracovanej zadnej časti. Aretačný mechanizmus v chrbtových opierkach umožňuje nastavenie v rôznych uhloch a pohodlné opretie hlavy. Na výber sú dva komforty sedu. Veľmi mäkký, tvorený vysokoelastickou penou a mäkký, v ktorom je na sendvičovej pene umiestnená vrstva špeciálnej drte peria, PUR peny a silikónových guľôčok. Na výber je aj tvar kovových nožičiek.

 

 

 

3 sedačka: 251 cm :                                                                             Rohová verzia s otomanom: 319 x 185 cm                                           

                                                

 

Otoman + 2,5 sedačka:    248 x 309 cm                                          2 sedačka: 222 cm           


                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmery:
Rozmer na obrázku: 311 x 180  cm
Výška: 83 cm
Výška sedenia: 42 cm
Hĺbka: 103 cm
Hĺbka sedu: 63 cm
Mohlo by Vás zaujímať