O nás

Vítame Vás na webovej stránke našej firmy Nábytok Komfort.

Nábytok KOMFORT vznikol v roku 2008 ako prevádzka firmy Nábytok BYTEX, ktorú v roku 1998 založila majiteľka firmy Eva Minichová.

Je prevádzkou rodinného typu. Využívajú sa tu získané skúsenosti z dlhoročnej práce, predaja nábytku a služieb v oblasti predaja nábytku. Firma v rámci Slovenska a Európy spolupracuje s renomovanými výrobcami a dodávateľmi, ktorí sú schopní svojim sortimentom a kvalitou uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Najväčšou hodnotou a cieľom vedenia firmy je orientácia na spokojnosť zákazníka prostredníctvom zvyšovania kvality služieb a kvality ponúkaného nábytku.

Kde budeme bývať, je rovnako dôležité aj ako budeme bývať. V posledných rokoch ľudia kladú čoraz väčší dôraz na kvalitu nábytku, jeho funkčnosť , ale taktiež dizajn, ktorý podľa prieskumu najviac ovplyvňuje konečnú kúpu nábytku.

Náš domov, je miestom, kde trávime väčšiu časť svojho života. Mali by sme ho prežívať v príjemnom prostredí svojho domova. Vybrať vhodný nábytok nie je určite ľahké pre nikoho z kupujúcich. Šikovný bytový architekt dnes dokáže využiť nielen obvodové steny, ale celý obývací priestor navrhnúť tak, aby bol účelne využitý podľa potrieb zákazníka a zároveň aby sa nestratil voľný duch celého interiéru.

Náš tím odborných pracovníkov Vám určite rád poradí, ako vybrať nábytok tak, aby ste sa cítili čo najlepšie. Naše výrobky vynikajú svojou kvalitou a to nielen vďaka použitým materiálom a spracovaniu, ale aj modernému dizajnu a širokou variabilitou. Ponúkame Vám nábytok a bytové doplnky slovenských a európskych výrobcov.

Je našim prianím, aby ste boli spokojní.

S priateľským pozdravom
kolektív zamestnancov kamennej predajne Nábytok BYTEX  a taktiež Eshopu www.nabytokkomfort.sk

Filozofiou a cieľom našej firmy je spokojný klient a jeho kladné referencie.