Kvalita výrobkov

Kvalitný nábytok a kvalita výrobkov ...

Nie len nábytok, ale aj iné odvetvia dnes stoja na tenkom ľade, keď je reč o kvalite. Tento faktor spôsobuje nielen ekonomická situácia v danej krajine, ale aj mentalita samotného národa resp. regiónu. Na Slovensku platí staré známe: "koľko zaplatíš, toľko budeš mať".

Nie vždy to tak musí byť. U každého zákazníka sa pri výbere nábytku snažíme kombinovať tie najlepšie produkty. Pri sedačkách Vás chceme niekedy nenápadne naviesť na kvalitnejšie poťahové materiály, ktoré máme už v praxi overené. Na trhu je ich veľa a dovážajú sa z celého sveta, ale nie všetky poťahové látky zodpovedajú svojmu účelu. Sme tu však od toho, aby sme Vás na to upozornili.

Máme vyškolený personál, ktorý Vám pri výbere daného produktu určite dobre poradí. Platí to hlavne pri kategóriách: sedacie súpravy, sedacie súpravy na mieru, spálne, postele, ortopedické matrace, kuchyne, detské izby, dizajnový nábytok, dizajnové doplnky a pod. Pri výbere nábytku a doplnkového tovaru, staviame v našej firme na kvalitu o čom sa nejeden zákazník už neraz presvedčil.

Spolupracujeme s poprednými výrobcami nábytku a sedacích súprav zo Slovenska, Českej republiky, Nemecka, Poľska a iných krajín EÚ. Nábytok si v drvivej väčšine montujeme ako aj rozvážame či vynášame priamo ku koncovému zákazníkovi sami. Robíme to preto, aby sme predišli zbytočným reklamáciam a konfliktom. Nie je žiadne tajomstvo, že tovar môže prísť zabalený, nepoškodený a po rozbalení sa ukáže nejaký nedostatok. Je to samozrejme nepríjemnosť, ale v tom prípade sme vždy naklonený na stranu zákazníka a po vzájomnej dohode sa kladne staviame k veci, aby sme sa dopracovali ku zdarnému záveru. Takisto v opačnom prípade, keď si zákazník poškodí tovar sám a to pri vynášaní či už sedacej súpravy alebo nábytkovej zostavy, resp. nevhodným používaním alebo nešťastnou náhodou sme pripravený v rámci korektných vzťahov so zákazníkmi riešiť aj problémi podliehajúce pozáručnému servisu a pomôcť odstrániť tento nedostatok v čo najlepšom scénari pre zákazníka.

Veď filozofiou a cieľom našej firmy je spokojný klient a kladné referencie.